TVG PolarSun

Fotochrom ze zmienną polaryzacją
TVG PolarSun to przełomowy produkt JAI KUDO, który łamie dotychczasowe schematy dotyczące soczewek fotochromowych i polaryzacyjnych. Stanowi nowatorskie połączenie właściwości obu wymienionych soczewek, czym wyróżnia się na polskim rynku optycznym.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych soczewek fotochromowych TVG PolarSun posiada polaryzację, natomiast w porównaniu do soczewek polaryzacyjnych produkt JAI KUDO gwarantuje niemal całkowitą przejrzystość wewnątrz pomieszczeń. Dopiero w momencie ekspozycji soczewki na promieniowanie UV aktywuje się jednocześnie polaryzacja i fotochrom.

TVG POLARSUN

Soczewki fotochromowe z polaryzacją

• wewnątrz pomieszczeń są prawie całkowicie przejrzyste, a na zewnątrz bardzo ciemne
• posiadają fotochrom i zmienną polaryzację, która zapewnia zauważalnie ostrzejsze, bardziej wyraziste widzenie, redukcję oślepiających odblasków oraz poprawia kontrast i postrzeganie kolorów, nawet przy dużym nasłonecznieniu
• stanowią idealną ochronę dla oczu – 100% blokada UVA i UVB
• są dostępne w kolorze szarym
• nadają się do opraw pod żyłkę

Sekret soczewki TVG PolarSun leży w zastosowaniu polaryzacji zmiennej zamiast konwencjonalnej powłoki polaryzacyjnej o stałym zabarwieniu wstępnym. Dzięki nowatorskiej technologii cząsteczki fotochromu, które uaktywniają się pod wpływem promieniowania UV – w zależności od kąta padania światła zmieniają swój casinoplayby kształt oraz położenie – układają się jednocześnie w swoisty filtr polaryzacyjny. Zmienny poziom efektywności polaryzacji uzależniony jest od ilości promieniowania UV. Im ciemniejsza soczewka, tym większa wydajność polaryzacji.

Dla kogo?

TVG PolarSun to produkt dla osób, które oczekują soczewek o właściwościach i zaletach soczewek fotochromowych oraz jeszcze bardziej ostrego i wyraźnego widzenia na zewnątrz.


STAYCLEAN EXTREME UV

Ochrona oczu przed promieniowaniem UV


TRANSITIONS

Inteligentne szkła


LUMINA

Soczewki fotochromowe