KONTAKT

JAI KUDO POLSKA SP. Z. O. O

NIP: 777-27-45-471
REGON: 634533607

Ze względu na charakter naszej działalności nie prowadzimy sprzedaży osobom indywidualnym.

Telefon

61 652 46 19​

Adres

Chodzieska 15,
60-418 Poznań

SZKŁA OKULAROWE

Nasze szkła okularowe dostępne są w najlepszych salonach optycznych w całej Polsce.

OPRAWY

Jako jedni z nielicznych jesteśmy europejską firmą z własną produkcją opraw w Polsce.

SZLIFIERNIA

Nowoczesna szlifiernia zapewnia najwyższą jakość usług.

Sekretariat

61 840 46 54
sekretariat@jaikudo.pl

Dział Obsługi Klienta

61 652 46 19
info@jaikudo.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 09.00-18.30

Sob: 9.00-15.00

Kierownicy Regionalni

Olga Aleksandrowicz
Tel. 534 515 595
olga.aleksandrowicz@jaikudo.pl

śląskie/opolskie


Luiza Potapczuk – Rutkowska
Tel. 730 818 687
luiza.potapczuk-rutkowska@jaikudo.pl

warmińsko-mazurskie/ mazowieckie wschód/ Warszawa wschód/ podlaskie


Artur Stebnicki
Tel. 664 952 215
artur.stebnicki@jaikudo.pl

lubuskie/ zachodniopomorskie/ pomorskie/ kujawsko-pomorskie


Rafał Pelc
Tel. 733 909 979
rafal.pelc@jaikudo.pl

małopolskie/ podkarpackie/ lubelskie


Łukasz Suski
Tel. 576 767 876
lukasz.suski@jaikudo.pl

mazowieckie zachód/ Warszawa zachód/ świętokrzyskie


Maciej Chrapczak
Tel. 666 827 242
maciej.chrapczak@jaikudo.pl

dolnośląskie/ wielkopolskie/ łódzkie

Inspektor Ochrony Danych

Cezary Sadowski
cezary.sadowski@rodo.pl

Napisz do nas

Klikając wyślij przekazujesz nam swoje dane w celu realizacji przesłanego zapytania.
Administratorem Twoich danych jest Jai Kudo Polska Sp. z o. o. Więcej w "polityce prywatności."