KONTAKT

JAI KUDO POLSKA SP. Z. O. O

NIP: 777-27-45-471
REGON: 634533607

Ze względu na charakter naszej działalności nie prowadzimy sprzedaży osobom indywidualnym.  Nasze szkła okularowe oraz oprawy dostępne są w najlepszych salonach optycznych na terenie całej Polski.

Adres:

Chodzieska 15, 60-418 Poznań

Telefon:

61 652 46 19
Fax. 800 080 139

Godziny:

Pon-Pt: 09.00-18.30 Sob:9.00-15.00

Dział Obsługi Klienta

Tel. (61) 652 46 19
Fax. 800 080 139
info@jaikudo.pl

Agnieszka Kaczmarek
Kierownik Działu Sprzedaży
Tel. (61) 840 46 45
agnieszka.kaczmarek@jaikudo.pl

Kamila Wawrzkowicz
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 652 46 19
kamila.wawrzkowicz@jaikudo.pl

Alicja Kurosz
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 652 46 19
alicja.kurosz@jaikudo.pl

Monika Lehmann
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 652 46 19
monika.lehmann@jaikudo.pl

Marta Janiszewska
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 652 46 19
marta.janiszewska@jaikudo.pl

Agnieszka Jurkowlaniec
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 652 46 19
agnieszka.jurkowlaniec@jaikudo.pl

Patrycja Tomczyk
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 652 46 19
patrycja.tomczyk@jaikudo.pl

Dział Reklamacji

Małgorzata Wilczyńska
Specjalista ds. reklamacji i kontaktów z labolatorium
Tel. (61) 840 46 68
reklamacje@jaikudo.pl

Sprzedaż Opraw

Adam Wojciechowski
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 840 46 56
adam.wojciechowski@jaikudo.pl

Dział Faktur

Tel. (61) 840 46 66

Sekretariat

Anna Znaniecka
Tel. (61) 840 34 67
sekretariat@jaikudo.pl

Małgorzata Michalska
Tel. (61) 840 46 54
malgorzata.michalska@jaikudo.pl

Marta Marek
Tel. (61) 840 46 48
marta.marek@jaikudo.pl

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Olga Aleksandrowicz
Tel. 534 515 595
olga.aleksandrowicz@jaikudo.pl

śląskie, małopolskie

Artur Stebnicki
Tel. 664 952 215
artur.stebnicki@jaikudo.pl

zachodniopomorskie, wielkopolskie płn., warmińsko-mazurskie, pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie

Łukasz Suski
Tel. 576 767 876
lukasz.suski@jaikudo.pl

mazowieckie, świętokrzyskie

Maciej Chrapczak
Tel. 666 827 242
maciej.chrapczak@jaikudo.pl

wielkopolskie płd, łódzkie, dolnośląskie, opolskie

Administratorem Danych Osobowych jest JAI KUDO POLSKA Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu (60-418) przy ul. Chodzieska 15, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod nr KRS: 0000182261, NIP: 7772745471, REGON:634533607

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JAI KUDO Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Chodzieska 15, w celu przesyłania treści marketingowych (zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną) na mój adres e-mail podany w formularzu.

Oświadczam, że powyższa zgoda wyrażona została dobrowolnie oraz że zostałem/am poinformowany/a o możliwości jej cofnięcia w każdym czasie oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwość ich aktualizowania i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres promocja@jaikudo.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że spółka JAI KUDO Polska Sp. z.o.o z siedzibą w Poznaniu, nie dokonuje profilowania oraz że Państwa dane nie będą przekazywane osobom trzecim.