HyperView 4EVO

HYPERVIEW 4EVO

Nowoczesne
szkła progresywne

Twój świadomy wybór

Innowacyjne rozwiązanie dla Twojego wzroku

Nowoczesne szkła progresywne klasy premium+ odmienią sposób, w jaki postrzegasz świat. To najnowocześniejsze rozwiązanie, dostarczające nie tylko wyjątkowej jakości widzenia, ale również niebywałej wygody użytkowania. Dzięki HyperView 4EVO możesz świadomie wybrać najlepiej dostosowane do swoich potrzeb okulary progresywne i cieszyć się wyjątkowymi doświadczeniami wzrokowymi.

IDEALNE WIDZENIE

Już od samego początku używania okularów możesz cieszyć się wyraźnym widzeniem na każdą odległość i w każdym kierunku.

NAJWYŻSZY KOMFORT

Dzięki płynnym przejściom pomiędzy obszarami widzenia nie odczujesz efektu „pływania obrazu”.

DOSKONALE DOPASOWANE

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii pozwoli idealnie dopasować okulary do Twojego trybu życia i zoptymalizuje widzenie bez względu na to co robisz.

Błyskawiczna adaptacja

W HyperView 4EVO, proces adaptacji jest znacznie łatwiejszy i szybszy. W efekcie uzyskujesz wyraźne i ostre widzenie w każdym kierunku, ale również doświadczasz wyjątkowej wygody w użytkowaniu już od samego początku.

HyperView 4EVO to najnowcześniejsze i najbardziej zaawansowane szkła progresywne. Dostępne w najlepszych salonach optycznych w całej Polsce.

Nie czekaj! Znajdź salon optyczny w Twojej okolicy, wybierz okulary progresywne i poczuj komfort widzenia na każda odległość!

Znajdź SALON OPTYCZNY
w twojej okolicy

96% osób testujących szkła HyperView 4EVO potwierdziło, że adaptacja przebiega automatycznie!

Nieskończenie płynna ostrość widzenia

Szkła HyperView 4EVO  zapewniają ostre widzenie we wszystkich kierunkach. Ich zaawansowana konstrukcja oparta na skomplikowanych matematycznych obliczeniach i modelach trójwymiarowych, pozwala na precyzyjne korekty wady wzroku w różnych częściach soczewki. 

HyperView 4EVO to przełom w projektowaniu szkieł progresywnych. Opatentowane technologie zapewniają niespotykany do tej pory komfort użytkowania.

OBSZAR WIDZENIA W SOCZEWKACH HV 4EVO

Nowoczesne powłoki antyrefleksyjne

Szkła progresywne HyperView 4EVO to wyjątkowe rozwiązanie, które cechuje się najnowszymi i specjalnie dostosowanymi powłokami antyrefleksyjnymi.

Dzięki nim użytkownik zyskuje niezrównany komfort korzystania z okularów. Co więcej, w zależności od wybranego wariantu, powłoki mogą dodatkowo zwiększać odporność soczewek na zarysowania, chronić wzrok przed promieniowaniem niebiesko-fioletowym oraz UV, a także poprawiać komfort jazdy dla kierowców.

AMBASADORZY JAI KUDO

Bartek Kasprzykowski
Ambasadorem okularów progresywnych JAI KUDO

Odtwórz wideo

Dlaczego potrzebujesz okularów progresywnych?

To najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązanie dla osób po 40 roku życia, które już noszą okulary na dal i jednocześnie widzą niewyraźnie z bliska np. podczas czytania czy korzystania z telefonu. Oznacza to, że konieczne są wtedy okulary, które pozwolą dobrze widzieć na każdą odległość, a takim rozwiązaniem są tylko okulary progresywne.

Co zapewniają okulary progresywne?

Bezkompromisowość – dopasowane do stylu życia

Wyraźne widzenie – niezależnie od tego co robisz

Komfort – jedna para na każda odległość

Estetykę – dopasowane do każdej oprawy

Najszerszy obszar widzenia. Będziesz go używał pod-czas prowadzenia samochodu, schodzenia po schodach, oglądania filmu w kinie oraz w czasie spacerów.

  • patrz przez górną część soczewki
  •  nie musisz poruszać głową przy patrzeniu (zazwyczaj)

Zapewni ci wyraźne widzenie podczas pracy przy komputerze. Użyjesz go także w czasie rozmów w biurze, gdy będziesz robił zakupy i wypłacał pieniądze z bankomatu.

  • patrz środkową częścią soczewki
  • poruszaj głową przy patrzeniu w prawo i lewo

Wykorzystasz go czytając książki, przeglądając Inter-net na smartfonie, w czasie wykonywania prac precyzyjnych oraz rozwiązywania krzyżówek i podpisywania dokumentów.

  • patrz dolną częścią soczewki
  • czasami będziesz poruszał głową przy patrzeniu

ZNAJDŹ OPTYKA

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. 

Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JAI KUDO POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JAI KUDO POLSKA sp. z.o.o. z siedzibą w Poznaniu.