BIUROWE

STUDIO

SZKŁA BIUROWE I RELAKSACYJNE

KOMFORT WIDZENIA
W POMIESZCZENIACH

Komfort dla Twoich oczu

Wyobraź sobie, że wykonujesz pracę biurową. Przed tobą znajduje się klawiatura i ekran monitora. Obok, na stole, stoi kubek z gorącą kawą, po drugiej stronie położyłeś notatki i telefon. W takim miejscu pracy nie musisz patrzeć w dal, jak np. podczas spacerów, ale przyda Cię się bardzo szerokie pole widzenia – po to, byś mógł objąć wzrokiem jak najwięcej z tego, co znajduje się wokół Ciebie.

CZYM SĄ SZKŁA BIUROWE?

To produkty przeznaczone przede wszystkim dla osób 40+, a więc w wieku prezbiopijnym.

Wyróżniają się bardzo szerokim polem pośrednim, które umożliwia wyraźne i bardzo komfortowe widzenie nawet do 4 m (rzeczywista odległość zależy m.in. od rodzaju soczewki, mocy).

Dlatego są idealną propozycją dla osób pracujących w biurach czy innych pomieszczeniach, ale nie tylko. Świetnie sprawdzą się także w domu, gdzie z reguły nie potrzebujemy wyraźnego widzenia powyżej 4 m, np. podczas gotowania, sprzątania, majsterkowania, robienia zakupów przez Internet czy oglądania TV.

JAI KUDO oferuje trzy rodzaje soczewek biurowych: Studio 2.0, AdForm oraz Readlax 2.0. Te ostatnie dostępne są także w wariantach (aż trzech) dla osób przed 40. rokiem życia.

 

A MOŻE DWIE PARY? KAŻDA NA INNA OKAZJĘ

OKULARY BIUROWE


Oferują najwyższy komfort pracy z dokumentami, komputerem, różnym sprzętem.
Usprawniają korzystanie z kilku monitorów
Są idealne do pracy w pomieszczeniach
Wykonywanie wielu czynności domowych oraz w biurze będzie w nich łatwe i wygodne

OKULARY PROGRESYWNE


Zapewniają wyraźne widzenie na każdą odległość
Umożliwiają prowadzenie pojazdów
Są najbardziej uniwersalnymi szkłami dla osób 40+
Mogą pełnić funkcję okularów przeciwsłonecznych

JEDEN PRODUKT, TRZY WARIANTY WIDZENIA

1.3 m

To wariant szkieł Studio z najszerszym polem pośrednim, którego używamy do patrzenia np. na monitor. Zobaczysz w nich wyraźnie na odległość do 1.3 m.

2 m

Wariant równie popularny jak pierwszy, ale bardziej zbalansowany. Szkła oferują trochę węższe pole pośrednie, zobaczysz w nich jednak wyraźnie nawet do 2 m.

4 m

Wersja rzadziej wybierana, gdyż szerokością pola widzenia zbliżona jest do szkieł progresywnych. Maksymalny zasięg wyraźnego widzenia do 4 m.

SZKŁA RELAKSACYJNE READLAX

Szkła relaksacyjne przeznaczone są dla osób 40+ i młodszych (w zależności od wariantu), zwłaszcza tych, które dużo czasu spędzają przed książką lub komputerem. Różnią się od innych szkieł biurowych JAI KUDO konstrukcją – zapewniają wyraźne widzenie także na dalekie odległości. Tym samym umożliwiają np. prowadzenie samochodu.

Ich zadaniem jest wsparcie wzroku podczas patrzenia z bliska, aby zapobiec jego zmęczeniu. Jest to możliwe dlatego, że szkła Readlax mają w dolnej części większą moc optyczną. To ona sprawia, że podczas czytania oczy pracują z mniejszym wysiłkiem.

Wybierz szkła dopasowane do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz trzy rodzaje szkieł biurowych: Studio 2.0, AdForm oraz Readlax 2.0, które zaliczamy do tzw. szkieł relaksacyjnych. Szkła Readlax 2.0 oferują widzenie powyżej 4 m. Studio 2.0 i AdForm to natomiast rozwiązania przeznaczone do pomieszczeń.

ADFORM

dla 40+ NA START

STUDIO

PEŁNA SWOBODA

READLAX

40+ i młodsi

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. 

Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JAI KUDO POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JAI KUDO POLSKA sp. z.o.o. z siedzibą w Poznaniu.

ZNAJDŹ OPTYKA

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok.

Zobacz także