TRANSITIONS

transitions

TRANSITIONS

ŚWIATŁO POD KONTROLĄ

NAJLEPSZE SZKŁA FOTOCHROMOWE

Inteligentne szkła

Inteligentne szkła Transitions dostosowują się do zmieniającego się oświetlenia. Reagując na światło w Twoim otoczeniu, błyskawicznie zaciemniają się, gdy wychodzisz na zewnątrz, i stają się przejrzyste, gdy przebywasz w pomieszczeniach.

Transitions

ROZWIĄZANIE NOWEJ GENERACJI

Szkła Transitions GEN 8 są tym czego potrzebujesz, aby chronić swój wzrok maksymalnie, a jednocześnie w pełni korzystać ze słońca. W pomieszczeniach pozostają bezbarwne – wykonasz w nich wszystkie czynności, tak jak w zwykłych okularach – natomiast po wyjściu na zewnątrz błyskawicznie się zaciemniają. Wyglądają wtedy jak szkła przeciwsłoneczne.

Nie ma potrzeby zmiany okularów korekcyjnych na przeciwsłoneczne. Transitions dostosowują się do każdego rodzaju oświetlenia, zapewniając optymalne widzenie i komfort w każdej chwili. Technologia Transitions blokuje 100% promieni UVA i UVB oraz filtruje szkodliwe promieniowanie niebieskofioletowe.

WYBIERZ KOLOR DOPASOWANY DO TWOJEGO STYLU

Dlaczego warto wybrać
Inteligentne szkła Transitions GEN 8?

NOWOCZESNOŚĆ

Szkła Transitions GEN 8 są wyjątkowe z kilku powodów: wyróżnia je innowacyjna matryca z nową generacją szybkich barwników, wydłużona żywotność, poziom zabarwienia maksymalnego oraz wyjątkowa paleta kolorystyczna – 4 modowe i 3 kultowe kolory.

ADAPTACJA

W jednych okularach spędzisz najlepsze chwile swojego życia. Latem będziesz się w nich opalał, a zimą jeździł na nartach. Dostosują się do Twoich potrzeb o każdej porze dnia i w każdym miejscu, a po wejściu do pomieszczenia staną się znów w pełni przejrzyste.

OCHRONA

Szkła Transitions najnowszej generacji w pełni ochronią Twój wzrok – blokują szkodliwe światło UV oraz światło niebieskie, które w nadmiarze jest niebezpieczne dla oczu. Oprócz najlepszej ochrony zyskasz jeszcze jedno – najwyższy komfort widzenia przez cały dzień

XTRACTIVE NEW GENERATION

Technologia fotochromowa, która uaktywnia się także w samochodzie! Dostosowuje się do promieni UV i światła widzialnego. Szkła Transitions XTRActive New Generation są przejrzyste w pomieszczeniach i wyjątkowo ciemne na zewnątrz.

Dzięki przełomowej technologii, Transitions oferuje pacjentom unikalne rozwiązanie w zakresie zarządzania światłem, dzięki czemu są dobrze przygotowani do ochrony przed wszystkimi rodzajami światła w ich codziennym życiu.
 
Wszystkie soczewki Transitions blokują 100% promieni UVA i UVB oraz pomagają chronić przed szkodliwym światłem niebieskim z urządzeń cyfrowych, ekranów a szczególnie jasnego światła słonecznego.
xtractive

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O PRODUKTACH TRANSITIONS

Inne rozwiązania dla Twoich oczu

POLARYZACJA

Idealne nie tylko na ryby i do jazdy w letnie czy deszczowe dni. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie promienie słoneczne odbijając się od różnych powierzchni (woda, asfalt) potrafią mocno oślepiać.

barwione

BARWIONE

Jeżeli stawiasz na klasyczne szkła przeciwsłoneczne, w naszej ofercie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Niezwykle szeroką paletę kolorów, a nawet barwienie szkieł pod kolorystykę Twojej oprawy.

LUSTRZANKI MIRROR

Stylowe oprawy w połączeniu z lustrzankami Mirror są idealnym rozwiązaniem dla osób kochających modę. To 100% ochrony przed światłem UV i wiele nowych możliwości kreowania swojego wizerunku.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. 

Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JAI KUDO POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JAI KUDO POLSKA sp. z.o.o. z siedzibą w Poznaniu.

ZNAJDŹ OPTYKA

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok.