TRANSITIONS

SZKŁA PRZECIWSŁONECZNE

WYBIERZ OCHRONĘ PRZED SŁOŃCEM

Światło pod kontrolą

Inteligentne szkła Transitions dostosowują się do zmieniającego się oświetlenia. Reagując na światło w Twoim otoczeniu, błyskawicznie zaciemniają się, gdy wychodzisz na zewnątrz, i stają się przejrzyste, gdy przebywasz w pomieszczeniach.

Light Intelligent Lenses

Soczewki Transitions® automatycznie dostosowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych — ciemnieją na zewnątrz i odzyskują przejrzystość w pomieszczeniach.

ROZWIĄZANIE NOWEJ GENERACJI

Szkła Transitions GEN 8 są tym czego potrzebujesz, aby chronić swój wzrok maksymalnie, a jednocześnie w pełni korzystać ze słońca. W pomieszczeniach pozostają bezbarwne – wykonasz w nich wszystkie czynności, tak jak w zwykłych okularach – natomiast po wyjściu na zewnątrz błyskawicznie się zaciemniają. Wyglądają wtedy jak szkła przeciwsłoneczne i jak one chronią wzrok przed promieniowaniem UV.

Transitions Signature GEN 8 to szkła 2 w 1, a nawet jeszcze więcej.

Dlaczego Inteligentne szkła Transitions GEN 8?

NOWOCZESNOŚĆ

Szkła Transitions GEN 8 są wyjątkowe z kilku powodów: wyróżnia je innowacyjna matryca z nową generacją szybkich barwników, wydłużona żywotność, poziom zabarwienia maksymalnego oraz wyjątkowa paleta kolorystyczna – 4 modowe i 3 kultowe kolory.

ADAPTACJA

W jednych okularach spędzisz najlepsze chwile swojego życia. Latem będziesz się w nich opalał, a zimą jeździł na nartach. Dostosują się do Twoich potrzeb o każdej porze dnia i w każdym miejscu, a po wejściu do pomieszczenia staną się znów w pełni przejrzyste.

OCHRONA

Szkła Transitions najnowszej generacji w pełni ochronią Twój wzrok – blokują szkodliwe światło UV oraz światło niebieskie, które w nadmiarze jest niebezpieczne dla oczu. Oprócz najlepszej ochrony zyskasz jeszcze jedno – najwyższy komfort widzenia przez cały dzień

WYBIERZ KOLOR DOPASOWANY DO TWOJEGO STYLU

JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Zaciemniają się także za szybą samochodu, a na zewnątrz stają się ekstremalnie ciemne. Jeżeli Twoja codzienność to nie tylko godziny spędzone na słońcu, ale także długa droga do pracy – będą idealne. Tak jak Transitions GEN 8 dostępne są dla każdego, niezależnie od wieku, również w wersji progresywnej dla osób 40+.

Maksimum korzyści w szalonych kolorach. Style Mirrors to lustrzanki fotochromowe, które reagują także w samochodzie, a przy tym nie da się przejść obok nich obojętnie. Podkreśl swój styl ze szkłami z powłoką lustrzaną!

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O PRODUKTACH TRANSITIONS

Inne rozwiązania dla Twoich oczu

POLARYZACJA

Idealne nie tylko na ryby i do jazdy w letnie czy deszczowe dni. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie promienie słoneczne odbijając się od różnych powierzchni (woda, asfalt) potrafią mocno oślepiać.

BARWIONE

Jeżeli stawiasz na klasyczne szkła przeciwsłoneczne, w naszej ofercie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Niezwykle szeroką paletę kolorów, a nawet barwienie szkieł pod kolorystykę Twojej oprawy.

LUSTRZANKI MIRROR

Stylowe oprawy w połączeniu z lustrzankami Mirror są idealnym rozwiązaniem dla osób kochających modę. To 100% ochrony przed światłem UV i wiele nowych możliwości kreowania swojego wizerunku.

ZNAJDŹ OPTYKA

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok.