ACTIDRIVE

ActiDrive

SZKŁA DLA KIEROWCÓW

IDEALNE WIDZENIE
W DZIEŃ I W NOCY

Bezpieczna podróż

Czy wybierając się w drogę, zwłaszcza dłuższą, dokonujesz przeglądu samochodu? Z pewnością odpowiesz, że tak. Test hamulców, sprawdzenie powietrza w kołach oraz poziomu oleju i paliwa to niezbędne minimum tego, co powinieneś zrobić przed podróżą. Pod ręką warto mieć także wodę i apteczkę. Gdy zadbasz już o wyposażenie i sprawność auta, zatroszcz się o jeszcze jedno – swój wzrok. Jazda samochodem to dla niego prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza nocą i w słoneczne dni. On także nie może Cię zawieść.

CO MĘCZY NASZ WZROK W CZASIE JAZDY?

W DZIEŃ

• Gwałtownie zmieniające się warunki oświetleniowe
• Oślepiające światło słoneczne, szczególnie latem
• Padający deszcz, który zmniejsza widoczność i rozmywa obraz

W NOCY

• Odblaski i rozproszone światło pochodzące od reflektorów
• Pogarszająca się widoczność po zachodzie słońca
• Słabe oświetlenie na drodze

CZAS NA OKULARY DLA KIEROWCÓW

Szkła dla kierowców ActiDrive są rozwiązaniem w pełni uniwersalnym, do codziennego użytkowania. Mają jednak coś, czego brakuje innym produktom. Zapewniają bardzo dobrą ostrość obrazu w nocy oraz w godzinach wieczornych. Wszystko dzięki technologii, która uwzględnia proces adaptacji ludzkiego oka do różnych warunków oświetleniowych. 

W okularach ze szkłami ActiDrive jazda samochodem przestanie być wyzwaniem dla Twojego wzroku.

Wszystko to sprawia, że szkła ActiDrive są niezastąpionym partnerem każdego kierowcy, dbającym o ich bezpieczeństwo i wygodę za każdym razem, gdy wsiadają za kierownicę.

ZOBACZ RÓŻNICĘ W CZASIE JAZDY NOCĄ

Dlaczego kierowcy wybierają ActiDrive?

MIEJSCE

Pojedziesz w nich po zakupy, na upragnione wczasy i po dzieci do szkoły. Swobodnie wykonasz wszystkie czynności w pracy i w domu, tak jakbyś nosił okulary ze zwykłymi szkłami do codziennego użytku.

PORA DNIA

Wieczorem łatwiej odczytasz napisy na znakach. Nocą przestaną Cię męczyć światła pojazdów, a patrzenie na sygnalizację świetlną będzie dużo przyjemniejsze. Szybciej też zareagujesz na drodze.

POGODA

Szkła ActiDrive dostępne są także w wersji przeciwsłonecznej. Dlatego w słoneczne dni staną się na zewnątrz bardzo ciemne. Do pewnego stopnia zabarwią się także w samochodzie ułatwiając podróż.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Po zmierzchu w oku aktywują się inne receptory (pręciki) niż w ciągi dnia (czopki), a nasz wzrok traci zdolność do rozpoznawania kolorów – ma wówczas inną czułość na światło. Technologia wykorzystywana w naszych szkłach uwzględnia ten złożony proces.

Właśnie dzięki temu ActiDrive zdecydowanie poprawiają kontrast i postrzeganie kolorów oraz skuteczniej redukują rozpraszające odblaski.

To jednak nie wszystko. Jest jeszcze jedna cecha, która je wyróżnia – posiadają delikatny złoty odcień.

PONAD 66% KIEROWCÓW PO 40. ROKU ŻYCIA NIE WIE, ŻE MA WADĘ WZROKU LUB NOSI OKULARY O NIEODPOWIEDNIEJ KOREKCJI

Wybierz szkła dopasowane
do Twoich potrzeb

Dla jeszcze lepszego komfortu jazdy podczas słonecznych dni, szkła ActiDrive oferujemy także w wersji inteligentnych szkieł Transitions XTRActive GEN 8, które przyciemniają się za szybą samochodu w wyjątkowo szybkim tempie. Jest to najbardziej kompleksowe rozwiązanie dla kierowców.

  • bardzo szeroki obszar do dali i odległości pośrednich
  • obszar ostrzejszego widzenia po zmierzchu 0,25 dpt
  • bezkonkurencyjna ostrość widzenia
  • redukcja uciążliwych refleksów szczególnie po zmroku
  •  aktywują się za szybą samochodu
  • minimalne zabarwienie wstępne
  • bardzo ciemne na zewnątrz
  • 100% ochrony przed promieniowaniem UV

ZNAJDŹ OPTYKA

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok.

Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JAI KUDO POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JAI KUDO POLSKA sp. z.o.o. z siedzibą w Poznaniu.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.