Ambasadorzy JAI KUDO

Ambasadorzy JAI KUDO

Tamara Arciuch
Bartek Kasprzykowski

Idealna para okularów

#DobrzeCięWidzieć

JAI KUDO POLSKA w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji przygotowaliśmy niezwykłą niespodziankę o podwójnej sile wsparcia dla całej branży optycznej. Z wielką dumą i ekscytacją przedstawiamy dwóch nowych ambasadorów marki JAI KUDO: Tamarę Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego. Ta wspaniała i dynamiczna para będzie wspierać salony optyczne w promocji zdrowego widzenia!

Przez długi czas starannie rozważaliśmy, kto będzie naszym ambasadorem. Decyzja nie była łatwa, ponieważ rozumiemy, że osoba ta nie tylko będzie reprezentować JAI KUDO, ale także stanie się twarzą setek salonów optycznych w całej Polsce, które dołączą do naszej kampanii zdrowego widzenia. 

Ostatecznie wybraliśmy nie jednego a dwóch ambasadorów Tamarę Arciuch i Bartka Kasprzykowksiego, którzy tworzą zgraną parę co idealnie odzwierciedla ducha współpracy i zrozumienia JAI KUDO. 

Ich profil doskonale wpisuje się w nasz cel biznesowy polegający na zwiększeniu świadomości i promocji dwóch najszybciej rozwijających się grup produktów optycznych: Nowoczesnych okularów progresywnych oraz Inteligentnych Szkieł Transitions. Bez wahania można nazwać te kategorie szkieł „rozwiązaniami absolutnymi”, które spełniają istotne potrzeby wzrokowe przez 365 dni w roku.

Nasi nowi ambasadorzy cieszą się ciepłym przyjęciem wśród konsumentów. Ich autentyczność i szczerość są doceniane, co doskonale współgra z naszym hasłem #DobrzeCięWidzieć, opartym na koncepcji szeroko rozumianej relacji oraz potrzeb wzrokowych.

Odtwórz wideo

TAMARA ARCIUCH

Ambasadorka szkieł Transitions, reprezentuje aktywny tryb życia i różnorodność codziennych zajęć, które doskonale ilustrują potrzebę inteligentnych szkieł okularowych. Transitions automatycznie dostosowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co zapewnia niezrównany komfort i wygodę. Podobnie jak Tamara szybko wciela się w różne role aktorskie, okulary ze szkłami Transitions sprawnie dostosowują się do zmieniającego się światła, gwarantując doskonałą widoczność zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz i to przez 365 dni w roku.

BARTEK KASPRZYKOWSKI

Nasz ambasador okularów progresywnych JAI KUDO, wszechstronny aktor, który doskonale reprezentuje profesjonalizm i elastyczność. Te dwie cechy, są również charakterystyczne dla naszych szkieł progresywnych. Zostały one stworzone z myślą o osobach, które potrzebują korekcji zarówno na bliską, jaki daleką odległość, a także natychmiastowej adaptacji. Bartek, przenosząc się płynnie między różnymi rolami na deskach teatru i na planie filmowym, doskonale rozumie potrzeby użytkowników okularów progresywnych, którzy poszukują najlepszych rozwiązań dla swojego wzroku.

Sesja zdjęciowa rozkwitła w urokliwych wnętrzach poznańskiego Zamku, gdzie sala kinowa i teatralna stworzyły doskonałe tło dla naszych utalentowanych aktorów. Atmosfera magicznie przeniosła nas w świat kina i teatru, gdzie każde ujęcie nabierało wyjątkowego charakteru.
 
Fotografka: Klaudyna Młynarska
Stylizacje: Dorota Wiliams
Make-up: Annna Ruminska 
Stylistka fryzur: Ewa Pieczarka
Produkcja: AdFather
Manager gwiazd: Magdalena Czerwiec
AMBASADORZY JAI KUDO

Zajrzyj za kulisy
sesji zdjęciowej

Odtwórz wideo