HYPERVIEW STUDIO

Soczewki biurowe
Soczewki HYPERVIEW STUDIO to nowoczesne soczewki do bliży i odległości pośrednich, które wykonywane są technologii FreeForm.

Jeżeli pracujesz w biurze, przy komputerze, jesteś urzędnikiem lub mechanikiem to jest to idealny produkt dla Ciebie. Z pewnością docenisz jego zalety wykonując różne czynności, także w domu. Możliwość noszenia jednej pary okularów zamiast dwóch to duży komfort i ogromne ułatwienie w wielu sytuacjach.

1.3 m

Zasięg widzenia do 1.3 m

Niemal nie rozstajesz się ze swoim komputerem? Skupiasz wzrok przede wszystkim na swoim stanowisku pracy?

Soczewki HV STUDIO o zasięgu widzenia do 1.3 m to produkt idealny dla Ciebie. Bardzo szeroki obszar widzenia jaki oferują to gwarancja skutecznej i komfortowej pracy na komputerze czy laptopie. Dzięki tym soczewkom będziesz mógł skupić się na wykonywaniu czynności zawodowych bez konieczności częstego poruszania głową, a po pracy oddasz się bez reszty ulubionej lekturze w domu.

2 m

Zasięg widzenia do 2 m

Często korzystasz z komputera? W pracy rozmawiasz z klientami siedzącymi naprzeciwko Ciebie?

Soczewki HV STUDIO o zasięgu widzenia do 2 m to produkt dedykowany właśnie Tobie. Szeroki obszar widzenia oraz możliwość patrzenia do 2 m to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto pracuje przy komputerze oraz komunikuje się z osobami siedzącymi obok czy naprzeciwko. Dzięki tym soczewkom zyskasz dużą swobodę pracy oraz zachowasz komfort wyraźnego widzenia najbliższego otoczenia.

4 m

Zasięg widzenia do 4 m

Używasz w pracy komputera? Prowadzisz konferencje oraz uczestniczysz w spotkaniach biznesowych?

Soczewki HV STUDIO o zasięgu widzenia do 4 m to produkt jak najbardziej przeznaczony dla Ciebie. Wystarczająco szeroki obszar widzenia oraz zakres patrzenia do 4 m pozwolą Ci na dużą mobilność i elastyczność. Dzięki tym soczewkom będziesz mógł skończyć ważny projekt na laptopie, a następnie – bez zmiany okularów – poprowadzić szkolenie dla nowych pracowników.

Zainwestuj we własne zdrowie oraz komfortowe i wyraźne widzenie w pracy, a także w domu.
NIE ZWLEKAJ! Wybierz soczewki biurowe HYPERVIEW STUDIO!

Źle dobrane okulary szkodzą zdrowiu oraz mają negatywny wpływ na Twoje samopoczucie. Wymuszają nieprawidłową postawę, np: podczas pracy na komputerze, co może prowadzić do wad kręgosłupa, a tym samym do napięciowych bólów głowy i szyi.


STAYCLEAN EXTREME UV

Ochrona oczu przed promieniowaniem UV


HYPERVIEW IDENTITY LIGHT

Lifestylowe soczewki progresywne


HYPERVIEW LIFESTYLE

Szkła dopasowane do stylu życia