Transitions® Signature™ VII

Inteligentne szkła
Soczewki Transitions® Signature™ VII to wyjątkowa propozycja JAI KUDO dla bardzo szerokiej grupy użytkowników okularów. Oferują one najlepsze jak dotąd połączenie zabarwienia na zewnątrz, szybkości ponownego rozjaśniania oraz pełnej przejrzystości w pomieszczeniach.

Soczewki Transitions® automatycznie dopasowują się do zmiennych warunków oświetlenia, więc możesz widzieć najlepiej, niezależnie od tego, czy jesteś w pomieszczeniu, czy na zewnątrz. Soczewki Transitions uwolnią Cię od problemu ciągłej zmiany okularów na przeciwsłoneczne, gdy wychodzisz na zewnątrz , chroniąc Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Co kryje się za wyjątkowymi osiągnięciami Transitions® Signature™ VII? Przede wszystkim testy i nowatorska technologia Chromea7™.

Wygoda

Całkowicie przejrzyste w pomieszczeniach oraz wieczorem i nocą

Szybkość

Duża szybkość powrotu do zwykłego zabarwienia

Ochrona

Blokują 100% promieniowania UVA i UVB

Dostępność

Dostępne we wszystkich mocach optycznych i pasujące do wszystkich rodzajów oprawek okularowych

Firma Transitions przeprowadziła testy na osobach faktycznie użytkujących okulary, w ponad 200 sytuacjach związanych z realnym życiem – zróżnicowanych pod kątem temperatury, warunków pogodowych, kąta padania światła, promieniowania UV; w różnych miejscach na świecie. Taka wiedza w połączeniu z przełomową technologią Chromea7™ pozwoliła na stworzenie soczewek fotochromowych na miarę XXI wieku – Transitions® Signature™ VII.

CHROMEA 7

Chromea7™ to rewolucyjna ośmiobarwnikowa technologia molekularna, aktywująca jeszcze więcej cząstek, które pochłaniają jeszcze więcej światła.

Dzięki niej soczewki Transitions® Signature™ VII charakteryzują się wyjątkową wrażliwością na światło pośrednie oraz lepszą reakcją we wszystkich realnych sytuacjach, zwłaszcza w warunkach wysokich temperatur.

chromea
Doskonały wybór

Soczewki Transitions® Signature™ VII mają przede wszystkim poprawić jakość i komfort widzenia zarówno u osób noszących soczewki przejrzyste jak i tych, które użytkują soczewki fotochromowe. Testy, które zostały przeprowadzone wśród użytkowników okularów wykazały, że aż 82% z nich woli soczewki Transitions® Signature™ VII od swoich aktualnych przejrzystych soczewek.

Soczewki dostępne są w kolorach: grafitowozielonym, szarym, brązowym, granatowym, fioletowym, bursztynowy oraz zielonym.

PRZEJŚCIE NA STRONĘ INTELIGENTNE SZKŁA

TRANSITIONS XTRActive STYLE MIRRORS

Inteligentne szkła z powłoka lustrzaną


TRANSITIONS XTRActive

Inteligentne szkła