Artur Żmijewski

Artur Żmijewski Ambasadorem JAI KUDO

Artur Żmijewski to ceniony i znany z wielu rozpoznawalnych ról aktor, a od ponad dwóch lat Ambasador marki JAI KUDO w ogólnopolskiej akcji “Czas na wzrok – bez ograniczeń”. Kampania edukacyjna skierowana jest do osób po 40. roku życia, a jej celem jest popularyzacja wiedzy o prezbiopii i metodach jej korekcji, a także zachęcanie do regularnego badania wzroku.

Na świat patrzę teraz inaczej. Staram się żyć chwilą, bo każda godzina jest ważna, każde spotkanie jest ważne.  Wyraźne widzenie to nie tylko komfort życia, to także szansa na lepszą przyszłość! – mówi Artur Żmijewski w filmie promującym szkła progresywne i nową kolekcję opraw JAI KUDO sygnowanych swoim nazwiskiem.

 

Fot. Iza Grzybowska

Artur Żmijewski nosi i poleca okulary progresywne jako najlepsze rozwiązanie dla osób po 40. roku życia. Zapytany, dlaczego zdecydował się zostać ambasadorem marki JAI KUDO i za co docenia jej projekty, aktor odpowiada:

Okulary od zawsze stanowiły dla mnie element konieczny korekcji wzroku, w których przy okazji powinienem dobrze prezentować się w obiektywie kamery. Na co dzień prowadzę bardzo aktywny tryb życia, dlatego cenię sobie komfort i jakość widzenia.

OPRAWY JAI KUDO x A. ŻMIJEWSKI

JAI KUDO x A. ŻMIJEWSKI to kolekcja opraw z linii HANDMADE zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce z dbałością o każdy detal. Do jej wykonania użyto najwyższej jakości europejskich acetatów. To już druga kolekcja opraw we współpracy z aktorem, tym razem w zupełnie nowym designie, z zachowaniem klasycznych kształtów, które z pewnością przypadną do gustu wielu polskim klientom. Seria sygnowana nazwiskiem aktora to propozycja dla osób podążających za najnowszymi trendami w świecie optyki i doceniających ponadczasowe rozwiązania.

Artur Żmijewski z racji swojej profesji przywiązuje dużą wagę do wizerunku. W oprawach JAI KUDO chętnie pojawia się na oficjalnych wydarzeniach, takich jak Telekamery, gala Doskonałość Roku “Twojego Stylu” czy premiera filmu “Psy 3”, w którym zagrał jedną z głównych ról.

Fot. Iza Grzybowska

Sesja do kampanii JAI KUDO odbyła się w Warszawie w przestronnym wnętrzu Studio Daylight na Kolejowej. Za obiektywem stanęła Iza Grzybowska, fotografka gwiazd i artystów, która słynie z rozpoznawalnych i wyrazistych porterów. Scenografia autorstwa Anny Tyślerowicz nawiązuje do naturalnej przestrzeni pracy aktora, dzięki czemu bohater sesji mógł poczuć się w nowej roli autentycznie. O stylizacje zadbał Marcin Kuberna, a o charakteryzację Pola Guźlińska. Podczas sesji powstał film wizerunkowy w reżyserii Przemka Mielniczuka z Eye One Studio.

Fot. Iza Grzybowska