STAYCLEAN EXTREME UV

Ochrona oczu przed promieniowaniem UV
STAYCLEAN EXTREME UV to nowoczesna, super utwardzona powłoka łatwo czyszcząca, która w 100% zabezpiecza wzrok przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Dzięki temu, że filtr UV nanoszony jest na tylną powierzchnię soczewki, chroni oczy przed odbijającymi się od niej promieniami gwarantując doskonałą ochronę oczu w każdych warunkach, o każdej porze roku.

Promieniowanie UV

Promieniowanie UV to jeden z zakresów światła słonecznego. Bardzo niebezpieczny, ponieważ jest niewidoczny dla ludzkich oczu i dlatego nie kojarzy się z bezpośrednim zagrożeniem.

Niestety negatywnie wpływa nie tylko na skórę ale także na oczy, które nieodpowiednio chronione podatne są na różnego rodzaju choroby (np. zaćmę), starzenie się oraz powstawanie zaburzeń wzroku.

Ochrona oczu przez cały rok

Na przykre konsekwencje szkodliwego promieniowania UV szczególnie narażone są osoby starsze, dzieci oraz osoby dużo przebywające na zewnątrz. Standardowe soczewki zabezpieczają wzrok przed promieniami przechodzącymi przez przednią część soczewki jednak nie chronią przed odbiciami od jej tylnej powierzchni, dlatego warto wybrać utwardzoną powłokę łatwo czyszczącą STAYCLEAN EXTREME UV.

Dla kogo?
dla sportowców, hobbystów, dzieci
dla osób szczególnie dbających o swoje zdrowie
dla osób preferujących produkty najwyższej jakości

.


STAYCLEAN INVISIBLE

Bezbarwny antyrefleks


BLUECARE

Ochrona oczu przed światłem niebieskim


STAYCLEAN

Powłoka łatwo czyszcząca