Transitions® XTRActive™

Inteligentne szkła
Soczewki Transitions® XTRActive™ został zaprojektowany z myślą o osobach, które poszukują fotochromu mocno przyciemnionego na zewnątrz oraz reagującego na światło widzialne za szybą samochodu.

Dzięki swojej charakterystyce stanowi bardzo atrakcyjną ofertę dla każdego kierowcy, zwiększając komfort i bezpieczeństwo jazdy. Ponadto, ze względu na bardzo gamset.org duże przyciemnienie maksymalne (większe niż w soczewkach Transitions VII) oraz widzialne dla oka zabarwienie wstępne, nadaje się idealnie dla osób spędzających dużo czasu na zewnątrz).

CHROMEA 7

Chromea7™ to rewolucyjna ośmiobarwnikowa technologia molekularna, aktywująca jeszcze więcej cząstek, które pochłaniają jeszcze więcej światła.

Dzięki niej soczewki Transitions® charakteryzują się wyjątkową wrażliwością na światło pośrednie oraz lepszą reakcją we wszystkich realnych sytuacjach, zwłaszcza w warunkach wysokich temperatur.

chromea
Doskonały wybór

Soczewki Transitions XTRActive w temperaturze 23°C osiągają aż 90% przyciemnienie. W przypadku jazdy samochodem, przy dużym nasłonecznieniu, Transitions XTRActive zapewnia poziom przyciemnienia zbliżony do soczewek przeciwsłonecznych i tak jak pozostałe fotochromy marki Transitions w 100% chroni oczy przed promieniowaniem UV.

PRZEJŚCIE NA STRONĘ INTELIGENTNE SZKŁA

TRANSITIONS XTRActive WITH FLASH TO MIRROR

Inteligentne szkła z powłoka lustrzaną


TRANSITIONS

Inteligentne szkła