HYPERVIEW LIFESTYLE

Szkła dopasowane do stylu życia
HYPERVIEW LIFESTYLE to pierwsze soczewki progresywne z oferty JAI KUDO, w których zastosowano innowacyjną technologię DRT, pozwalającą na zaawansowane numeryczne projektowanie powierzchni soczewki oraz technologię FreeForm gwarantującą bardzo precyzyjne jej wykonanie.

Dzięki nowatorskiemu podejściu do samej idei projektowania oraz nowoczesnej inżynierii optycznej, możliwe stało się tworzenie konstrukcji soczewek w oparciu o badania preferencji użytkowników okularów, uwzględniające m.in. ich styl życia, warunki pracy, a nawet hobby, czy dotychczasowe doświadczenie w noszeniu soczewek zmiennoogniskowych.

Soczewki HYPERVIEW LIFESTYLE dostępne są w dwóch wariantach konstrukcyjnych:
CITY i HORIZON

Zaawansowana technologia

Stworzenie soczewek wpisujących się w naturalne potrzeby wzrokowe nie byłoby możliwe bez zastosowania zaawansowanych rozwiązań technologicznych.
DRT
Szerokie pole widzenia
Zalety
HYPERVIEW LIFESTYLE jest soczewką progresywną tworzoną w oparciu o nowatorską ideę, która zakłada dobranie profilu rozkładu powierzchni progresywnej do indywidualnego stylu życia konkretnej osoby.

W myśl tej koncepcji optyk, na podstawie wywiadu przeprowadzonego z klientem, określa charakter powierzchni progresywnej soczewki tak, aby spełniała oczekiwania klienta w zakresie naturalnego, wyraźnego i komfortowego widzenia. Dobranie profilu do codziennych zachowań wzrokowych pozwala optykowi na zaoferowanie swojemu klientowi soczewek optymalnie dobranych do jego stylu życia, gwarantujących ostre i swobodne widzenie w tych obszarach, które są przez niego preferowane.

Na czym polega wyjątkowość HYPERVIEW LIFESTYLE?

Przede wszystkim na dostosowaniu samej soczewki do aktywności życiowej odbiorców i ich indywidualnych potrzeb w zakresie widzenia.

Dlatego HYPERVIEW LIFESTYLE to soczewka zindywidualizowana w pełnym tego słowa znaczeniu.

Sprawdź gdzie kupić


STAYCLEAN EXTREME UV

Ochrona oczu przed promieniowaniem UV


HYPERVIEW IDENTITY LIGHT

Lifestylowe soczewki progresywne


TRANSITIONS

Inteligentne szkła