By widzieć lepiej…

JAI KUDO Polska

jest jednym z najczęściej wybieranych dystrybutorów wysokiej jakości soczewek jednoogniskowych i wieloogniskowych w Polsce.

Firma czy ''Firma'' ?

Firma JAI KUDO Polska już ponad dekadę zaopatruje polskie zakłady i salony optyczne w soczewki okularowe oraz oprawy. Rozpoczynając w 2004 roku swoją działalność w Polsce jako jeden z wielu producentów na rynku optycznym, obecnie jest jednym z najczęściej wybieranych dystrybutorów wysokiej jakości soczewek jednoogniskowych i wieloogniskowych. „Chociaż jesteśmy doceniani przez bardzo wielu Optyków w Polsce, nadal musimy szukać klucza, który pozwoli nam otworzyć możliwość współpracy z jeszcze większą ilością Optyków, zwłaszcza tych z misją i powołaniem.” Przemysław Pluciński (Dyrektor Sprzedaży).

Kompleksowa usługa czy produkt?

Sprzedaż soczewek okularowych to nie tylko oferowanie produktu. Tych na rynku jest wiele, różnej jakości, w różnych cenach. JAI KUDO Polska proponuje swoim Partnerom biznesowym opiekę stacjonarnych i mobilnych doradców, profesjonalną obsługę Działu Sprzedaży, możliwość zamawiania produktów do godziny 18:20 z wysyłką tego samego dnia. Ponadto wysoką premię rabatową za zakupy przez sklep on-line, wsparcie w zakresie reklamy i marketingu, a także wiele innych ciekawych rozwiązań, często będących częścią indywidualnych umów z tymi Partnerami, dla których oprócz jakości i ceny liczy się pomysłowość, elastyczność, przyjazny klimat i wieloaspektowe wsparcie.

Partner biznesowy czy klient?

Partnerami biznesowymi określa się te podmioty, które prowadzą współpracę na zasadzie obopólnej korzyści. Firma JAI KUDO kierując swoją ofertę do polskich salonów i zakładów optycznych od samego początku miała na uwadze specyfikę rynku i wynikające z niego potrzeby. Dlatego, m.in. w celu skrócenia czasu dostaw powstała sieć mobilnych Opiekunów dostarczających niezbędne produkty codziennie. Optykom, których zakłady znajdują się poza trasą JAI KUDO Express, została zaoferowana przesyłka za 1 zł. „By sprostać potrzebom naszych Partnerów po prostu wsłuchujemy się w to, co mają do powiedzenia, także między wierszami” Olga Fiedorowicz (Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży).

Dlaczego JAI KUDO?

Cechuje nas profesjonalizm. Nasze działania są przemyślane i zaplanowane. Opieramy się na sprawdzonych koncepcjach. Jesteśmy przy tym elastyczni i kreatywni. Oferujemy Państwu tylko te produkty, które spełniają Państwa oczekiwania. Wdrażamy takie rozwiązania czy akcje promocyjne, które są korzystne dla Państwa. Rozwijamy firmę w taką stronę, aby nie rozminąć się z Państwa wizją sukcesu.

Nasza oferta nie ogranicza się tylko do wysokiej jakości produktów, sprawnej obsługi klienta, czy elastycznych cen. Oferujemy także wiedzę (know-how), jak skutecznie prezentować ofertę oraz w jaki sposób promować markę.

Innowacyjność
Jakość
Różnorodność

najlepszy stosunek ceny do jakości

bogata gama produktowa

soczewki progresywne – od mineralnych do klasy Premium

JAI KUDO EXPRESS – Twój mobilny magazyn

premie rabatowe za zakupy on-line

fachowe wsparcie marketingowe

Nasze możliwości Twój sukces!

Zdobywanie przewagi konkurencyjnej to złożony proces, w którym kluczową rolę odgrywa kilka czynników. Jednym z nich jest dopasowanie oferty produktowej do potrzeb rynku. Dlatego naszym partnerom proponujemy szeroki wachlarz soczewek dostępnych w atrakcyjnych cenach oraz ręcznie wykonywane designerskie oprawy.

Nasza skuteczność nie jest przypadkowa – teraz może pracować na Twój sukces!