By widzieć lepiej…

JAI KUDO Polska

jest jednym z najczęściej wybieranych dystrybutorów wysokiej jakości soczewek jednoogniskowych i wieloogniskowych w Polsce.

O nas

Firma JAI KUDO Polska już ponad 15 lat zaopatruje polskie zakłady i salony optyczne w soczewki okularowe oraz oprawy. Rozpoczynając w 2004 roku swoją działalność w Polsce jako jeden z wielu producentów na rynku optycznym, obecnie jest jednym z najczęściej wybieranych dystrybutorów wysokiej jakości soczewek jednoogniskowych i wieloogniskowych.

Działamy w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz dzięki zaangażowaniu wyjątkowego zespołu profesjonalistów na każdym szczeblu. W listopadzie 2015 r, postanowiliśmy dołączyć do wielu innych wyróżniających się podmiotów działających w ramach międzynarodowej grupy optycznej – Essilor International.

 

Dlaczego JAI KUDO?

Cechuje nas profesjonalizm. Nasze działania są przemyślane i zaplanowane. Opieramy się na sprawdzonych koncepcjach. Jesteśmy przy tym elastyczni i kreatywni. Oferujemy najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki na świecie. 

Do flagowych produktów firmy JAI KUDO należą przede wszystkim zindywidualizowane soczewki progresywne HYPERVIEW IDENTITY 2 o zmiennej krzywiźnie bazowej, grupa powłok STAYCLEAN oraz ręcznie wykonywane oprawy JAI KUDO HANDMADE.

najlepszy stosunek ceny do jakości
bogata gama produktowa
soczewki progresywne – od mineralnych do klasy Premium

Sprawdź gdzie kupisz produkty JAI KUDO

JAI KUDO EYEWEAR COLLECTION

Dla nas oprawy to więcej niż produkt. Są pomostem między inspiracją i realizacją, między klasyczną techniką ręcznego wykonania i nowoczesnym designem odzwierciedlającym nasze dążenia do ideału.