Jesteś osobą otwartą, ambitną i zaangażowaną?
Chcesz pracować w firmie, dla której każdy pracownik jest ważny?

Wyślij do nas swoje CV!

Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Rekrutacja

Nawet jeżeli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na konkretne stanowisko i tak możesz przesłać nam swoje dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@jaikudo.pl. Być może za jakiś czas okaże się, że mamy pracę idealną dla Ciebie. Po przesłaniu CV otrzymasz automatyczną odpowiedź mailową z potwierdzeniem, że Twoja aplikacja do nas dotarła. 

Możesz być pewien, że skrupulatnie analizujemy wszystkie przesłane oferty!

ETAP 1

Pierwszym etapem rekrutacji jest aplikacja przez Internet. Wybierz interesujące Cię stanowisko spośród ofert zamieszczonych na dole strony i aplikuj, wysyłając swoje CV. Zwróć uwagę na to, aby odpowiadać na te ogłoszenia , w których oczekiwane przez nas wymagania pokrywają się z posiadanymi przez Ciebie kompetencjami. Dzięki temu, zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie.

ETAP 2

Jeżeli Twoje CV pomyślnie przejdzie przez proces weryfikacji, wówczas zostaniesz telefonicznie zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Miejsce odbycia rozmowy będzie uzależnione od tego, czy będziesz rekrutowany na stanowisko pracy w siedzibie firmy, w Poznaniu, czy też w innym mieście.

ETAP 3

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej chcielibyśmy poznać Cię jak najlepiej. To również doskonała okazja do weryfikacji wzajemnych oczekiwań. Dzięki tej rozmowie my upewnimy się, czy jesteś tą osobą, której poszukujemy, a Ty będziesz mógł  się przekonać, czy rzeczywiście chciałbyś dla nas pracować.

Aktualne oferty

brak