IronClean


IRON CLEAN BLUE

POWŁOKA ANTYREFLEKSYJNA
NOWEJ GENERACJI

Najlepsza powłoka łatwo czyszcząca

Iron Clean Blue to powłoka antyrefleksyjna klasy Premium. Perfekcyjnie odpowiada na potrzeby osób, które żyją dynamicznie, aktywnie i często używają komputera oraz smartfona. Jeżeli do nich należysz, a przy tym zdarza Ci się nieprawidłowo odkładać okulary, Iron Clean Blue będzie najlepszym wyborem.

DLACZEGO IRON CLEAN BLUE?

Nazwa Iron Clean Blue doskonale oddaje główne zalety powłoki. Choć jej grubość mierzymy zaledwie w mikronach, nałożona na szkła istotnie wpływa na ich jakość.

Iron wskazuje na bardzo dobrą odporność szkieł na zarysowania, dzięki czemu dłużej będziesz cieszył się wyraźnym i niezakłóconym obrazem. Clean oznacza, że powłoka skutecznie utrudnia osiadanie brudu i wody na powierzchni szkieł – zapobiega tym samym powstawaniu smug podczas czyszczenia. Blue to ochrona Twoich oczu przed szkodliwą częścią światła niebiesko-fioletowego.

Iron Clean Blue ma jeszcze jedną zaletę. Blokuje szkodliwe (w nadmiarze) światło UV.


Recepta na sukces

Skład chemiczny powłoki Iron Clean, udoskonalona technologia jej nakładania oraz nowy proces polimeryzacji to nasza recepta na sukces. Z połączenia tych trzech elementów powstał produkt najwyższej jakości. Dla konsumenta, a więc dla Ciebie, oznacza to jedno – maksymalny komfort użytkowania okularów

OCHRONA PRZED ŚWIATŁEM UV

3 LATA GWARANCJI NA POWŁOKĘ

OCHRONA PRZED ŚWIATŁEM NIEBIESKO-FIOLETOWYM

ŁATWOŚĆ CZYSZCZENIA SZKIEŁ

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

Nie jesteś pracownikiem biurowym, nie spędzasz wielu godzin przed monitorem komputera  i nie korzystasz często ze smartfona? Nic nie szkodzi.

Mamy dla Ciebie Iron Clean – powłokę nowej generacji, która posiada te same właściwości, co Iron Clean Blue za wyjątkiem ochrony przed nadmiarem światła niebieskiego-fioletowego. Wydłużona żywotność szkieł (3 lata gwarancji), łatwość ich czyszczenia, ochrona przed promieniami UV, a także bardzo dobra przejrzystość, to wystarczająco wiele argumentów, aby postawić na powłokę klasy Premium. Iron Clean sprawi, że będziesz czyścił okulary rzadziej, a Twoje szkła otrzymają najlepszą ochronę przed zarysowaniami.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. 

Soczewki korekcyjne są wyrobem medycznym, przeznaczonym głównie do produkcji okularów korygujących wady wzroku, po złożeniu ich z oprawą. Podmiotem odpowiedzialnym za niniejszą reklamę jest JAI KUDO POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest JAI KUDO POLSKA sp. z.o.o. z siedzibą w Poznaniu.

ZNAJDŹ OPTYKA

Skorzystaj z lokalizatora i znajdź rekomendowany salon optyczny, w którym specjalista zbada Twój wzrok.