DriveCare with EyeDrive Technology®

Maksymalna ostrość widzenia w dzień i w nocy
Uniwersalna soczewka dla kierowców

DriveCare to nowatorska soczewka zaprojektowana w celu poprawy widzenia podczas prowadzenia pojazdów.

W sposób szczególny ułatwia jazdę nocą, poprzez zdecydowaną redukcję oślepiających odblasków oraz polepszenie kontrastu. Soczewki dostępne są w wersji jednoogniskowej i progresywnej.

zdecydowana poprawa kontrastu

 

najwyższa jakość widzenia w dzień i po zmierzchu

 

lepsza widoczność szczegółów – zwłaszcza w nocy

 

znaczne ograniczenie rozpraszających odblasków

 

DriveCare jest produktem w pełni uniwersalnym – zapewnia bardzo dobre widzenie także w ciągu dnia i może być stosowany w każdych warunkach: w pracy, domu, a także podczas wypoczynku na świeżym powietrzu. Tą innowacyjną soczewkę z powodzeniem można więc zaoferować zawodowemu kierowcy, ale także osobie korzystającej z samochodu bardzo sporadycznie. Jest idealnym rozwiązaniem dla klientów szukających kolejnych okularów (do prowadzenia pojazdów), jak i dla tych, którzy zawsze są w biegu i nie są skłonni do zakupu drugiej pary.

REFLECT CONTROL

Najnowsze soczewki DriveCare firmy JAI KUDO powstały w oparciu o nowatorską technologię Reflect Control.

Technologia Reflect Control uwzględnia proces adaptacji ludzkiego oka do warunków panujących w nocy, kiedy ilość docierającego do niego światła jest niewielka, a czułość wzroku jest inna niż w ciągu dnia. Dzięki temu soczewki dają maksymalną ostrość widzenia zarówno w dzień i w nocy.

Idealna dla kierowców

Podczas jazdy bardzo ważna jest szybkość reakcji kierowcy na nieustannie zmieniające się sytuacje na drodze. Prowadzący samochód w mgnieniu oka zmienia odległości obserwacji – z dali (droga) na bliż (deska rozdzielcza). Tą pracę oko wykonuje nieustannie, często nieprzerwanie przez kilka godzin. W soczewkach DriveCare poprawie ulega rozpoznawanie szczegółów, a obiekty obserwowane są w najwyższej rozdzielczości. Tym samym jazda staje się mniej męcząca, co wpływa na szybkość reakcji kierowcy oraz bezpieczeństwo na drodze.

A co z jazdą w słoneczne dni?

DriveCare Transitions® XTRActive™ to produkt zaprojektowany z myślą o osobach, które poszukują okularów dedykowanych do jazdy w warunkach dużego nasłonecznienia. Za szybą samochodu przyciemniają się do poziomu 50% (temp. 27°C)**. Na zewnątrz osiągają zabarwienie takie jak soczewki przeciwsłoneczne. Posiadają ponadto wszystkie zalety bezbarwnych soczewek DriveCare, przez co są najbardziej kompleksową propozycją dla kierowców, łączącą w sobie zalety różnych rozwiązań technologicznych.

bardzo ciemna na zewnątrz, delikatnie zaciemniona w pomieszczeniach
aktywująca się za szybą samochodu
100% ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB

.

HYPERVIEW DriveCare

Soczewki DriveCare dostępne są także w wersji progresywnej, w 3 wariantach konstrukcyjnych.
HyperView DriveCare GT
HyperView DriveCare UP
HyperView DriveCare
Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

„ Kilka lat temu kupiłem okulary dla kierowców, które zapewniały ochronę przed słońcem. Nie mogłem w nich jednak prowadzić po zmierzchu. Dlatego jak mogłem unikałem jazdy nocą. Pewnego dnia kolega polecił mi DriveCare Transitions® XTRActive™. Skusiłem się i przyznam, że są – rewelacyjne! Teraz mogę wybierać, czy jadę kiedy mocno świeci słońce, czy wtedy gdy na drogach jest mniejszy ruch, a więc w późnych godzinach nocnych. ” Zbyszek – zawodowy kierowca

„ Jazda samochodem pod wieczór stała się dla mnie zbyt uciążliwa i niebezpieczna. Nie byłam w stanie pogodzić się z tym, że już nie będę odbierać wnuczki z przedszkola. Jednak dzięki DriveCare mogę ponownie pomóc rodzinie mojej córki oraz spędzać więcej czasu z najdroższą wnuczką. ” Anna – kochająca babcia

„ Zawsze poszukuję najnowszych rozwiązań technologicznych w każdej dziedzinie. Z prostej przyczyny – dzięki nim moje życie jest łatwiejsze, ciekawsze i bezpieczniejsze. Z DriveCare jestem spokojny o moją rodzinę. Wiem, że zareaguję na drodze w odpowiednim momencie. ” Piotr – właściciel firmy

Polecane:

osobom ceniącym produkty innowacyjne

klientom, którzy czują dyskomfort podczas jazdy samochodem

często podróżującym, poszukującym rozwiązań typowo dla kierowców

.