JAI KUDO

BUSINESS PARTNER CLUB

PRESTIŻ  I  PRZYWILEJE

JKBPC czyli Klub

JAI KUDO BUSINESS PARTNER CLUB to wyjątkowe przedsięwzięcie JAI KUDO pozwalające na wyróżnienie naszych klientów za stałą i dobrą współpracę. Klienci, którzy otrzymają status członka JKBPC z pewnością docenią takie walory Klubu jak prestiż, czy możliwość zamawiania nagród w ramach programu lojalnościowego AQUALITY. JKBPC to bowiem same przywileje, a także… bardzo istotne zobowiązanie do przestrzegania najwyższych standardów etyki biznesowej.

Do JKBPC można zostać zaproszonym przez pracownika JAI KUDO (opiekuna/przedstawiciela) lub też samemu zgłosić swoją kandydaturę. Status członka JKBOC zostaje przyznany po pozytywnej weryfikacji uzupełnionych danych.

Członkostwo

Co to jest JKBPC?

Skrót pochodzi od JAI KUDO BUSINESS PARTNER CLUB. JKBPC to specjalna platforma współpracy dedykowana właścicielom zakładów optycznych, którzy zamawiają produkty JAI KUDO nie krócej niż trzy miesiące. JKBPC w materiałach JAI KUDO funkcjonuje także pod nazwą Klub lub Klub Biznesowy.

Czy każdy może zostać członkiem JKBPC?

Tak, o ile dokona zamówień produktów JAI KUDO na kwotę nie mniejszą niż 1500 zł netto w ciągu trzech miesięcy. Ponadto przestrzega zasad dobrej współpracy oraz traktuje JAI KUDO jako głównego dostawcę soczewek okularowych i opraw lub przynajmniej jako jednego z najważniejszych. Innymi słowy przejawia chęć stałej, długoterminowej współpracy.

Co mogę zyskać dzięki członkostwie w JKBPC?

Przede wszystkim dostęp do programu lojalnościowego AQUALITY, a tym samym do dużej ilości atrakcyjnych nagród. Ponadto Certyfikat w ramce do powieszenia w zakładzie optycznym, potwierdzający członkostwo w JKBPC.

Nie jesteś jeszcze w Klubie? Dołącz teraz!

 

Dobry wybór

Na polskim rynku optycznym obecni są niemal wszyscy renomowani i znani na świecie producenci soczewek okularowych oraz liczna grupa mniejszych firm. Wybór najwłaściwszego dostawcy to nie lada wyzwanie dla każdego właściciela zakładu optycznego. Dlatego JAI KUDO, wychodząc naprzeciw swoim klientom, zachęca ich do współpracy nie tylko ciekawą ofertą produktową oraz atrakcyjnymi cenami, ale także uczestnictwem w JKBPC.

Będąc w Klubie korzystasz z Aquality

Z pewnością zdarzyło Ci się korzystać z programów punktowych, które premiują dokonywanie zakupów produktów lub usług. Są one prowadzone przez wiele sieci handlowych oraz koncerny paliwowe. Tym co wszystkie je łączy jest „testowanie cierpliwości” uczestników – punkty należy zbierać przez bardzo długi czas, aby móc pozwolić sobie na naprawdę ciekawe nagrody. Nie da się ukryć, że początkowy entuzjazm uczestników zostaje zamieniony na mało pasjonujące i przedłużające się „ciułanie” punktów.

W przypadku programu AQUALITY cierpliwość nie jest tym czego wymagamy. Wskazana jest jedynie systematyczność. Ciekawe nagrody są na wyciągnięcie ręki także dla tych klientów, którzy bazują na zamawianiu tańszych produktów. Po prostu nagradzamy każdy zakup w JAI KUDO!

Angielskie słowo quality oznacza jakość, wartość, markę. Program AQUALITY bezsprzecznie gwarantuje wszystko to co najwartościowsze – najwyższej jakości nagrody oraz uznaną markę programu, która funkcjonuje w świadomości naszych klientów już od 2007 r.

 

Co to jest AQUALITY?
Na czym polega AQUALITY?
W jaki sposób mogę otrzymać AQUA PUNKTY?
Gdzie się znajdują gromadzone AQUA PUNKTY?
Czy AQUA PUNKTY mogą się przeterminować?
Gdzie mogę znaleźć katalog nagród?
Jak mogę zamówić nagrody za AQUA PUNKTY?
Czy każdy klient JAI KUDO zbiera AQUA PUNKTY?

Zobacz katalog nagród