KONTAKT

JAI KUDO POLSKA SP. Z. O. O

NIP: 777-27-45-471
REGON: 634533607

Ze względu na charakter naszej działalności nie prowadzimy sprzedaży osobom indywidualnym.  Nasze szkła okularowe oraz oprawy dostepne są w najlepszych salonach optycznych na terenie całej Polski.

Adres:

Chodzieska 15, 60-418 Poznań

Telefon:

61 652 46 19
Fax. 800 080 139

Godziny:

Pon-Pt: 09.00-18.30 Sob:9.00-15.00

Dział Obsługi Klienta

Tel. (61) 652 46 19
Fax. 800 080 139
info@jaikudo.pl

Patrycja Kuryś
Kierownik Działu Sprzedaży
Kierownik ds. kontaktow z laboratoriami
Tel. (61) 840 46 45
patrycja.kurys@jaikudo.pl

Olga Fiedorowicz
Z-ca Kierownika Działu Sprzedaży
Tel. (61) 840 46 19
olga.fiedorowicz@jaikudo.pl

Magdalena Rakowska
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 652 46 19
magdalena.rakowska@jaikudo.pl

 

Paulina Pełczyńska
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 652 46 19
paulina.pelczynska@jaikudo.pl

Agnieszka Ceglarek
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 652 46 19
agnieszka.ceglarek@jaikudo.pl

Agnieszka Jurkowlaniec
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 652 46 19
agnieszka.jurkowlaniec@jaikudo.pl

Marta Strychalska
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 840 46 68
marta.strychalska@jaikudo.pl

Magdalena Płoszajczak
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 652 46 19
magdalena.ploszajczak@jaikudo.pl

.

Dział Reklamacji

Małgorzata Wilczyńska
Specjalista ds. reklamacji
Tel. (61) 840 46 68
reklamacje@jaikudo.pl

Sprzedaż Opraw

Adam Wojciechowski
Specjalista ds. sprzedaży
Tel. (61) 840 46 56
adam.wojciechowski@jaikudo.pl

Windykacja

Robert Jankowski
Tel. (61) 840 46 49
robert.jankowski@jaikudo.pl

Sekretariat

Anna Znaniecka
Tel. (61) 840 34 67
sekretariat@jaikudo.pl

Emilia Majer
Tel. (61) 840 46 48
emilia.majer@jaikudo.pl

Marta Marek
Tel. (61) 840 46 54
marta.marek@jaikudo.pl

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Olga Aleksandowicz
Tel. 534 515 595
olga.aleksandrowicz@jaikudo.pl

śląskie, małopolskie

Artur Stebnicki
Tel. 664 952 215
artur.stebnicki@jaikudo.pl

zachodniopomorskie, wielkopolskie płn., warmińsko-mazurskie, pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie

Ariel Płaszewski
Tel. 533 162 156
ariel.plaszewski@jaikudo.pl

wielkopolskie płd., opolskie, dolnośląskie

Maciej Chrapczak
Tel. 666 827 242
maciej.chrapczak@jaikudo.pl

mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie

Zgodnie z art. 10 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 Nr. 144 poz. 1204 ze zm.) oraz Art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2004 Nr. 171 poz. 1800 z zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów:

- przesyłania informacji marketingowej drogą elektroniczną.

- marketingu telefonicznego.